مشکل اصلی بسیار ی از واحد هایی تولیدی نحوه فروش محصولات خود یا تجهیزات بلا استفاده خود می باشد و از طرفی خیلی از همین واحد های تولیدی دی پی توعی مواد اولیه خاص یا تجهیزات صنعتی هستند اما متاسفانه هیچ بانک اطلاعاتی مشخصی در کشور برای بازار خرید و فروش صنعتی کشور ایجاد نشده است .

سیستم “بازاریابی انجمن صنفی صنایع ایران” امکانات بسیار مناسبی برای افزایش فروش و در نتیجه افزایش درآمد واحد ها تولیدی از طریق معرفی توسط فروشگاه اینترنتی یا نشریه انجمن در اختیار آنها قرار می دهد تا بتوانند با خیالی آسوده، فروش محصولات خود را انجام دهند .

نحوه کار سیستم فروشگاه اینترنتی

در این سیستم ابتدا فروشنده وارد سایت می شود و تجهیزات مورد نظر خود را معرفی می نماید و پس از بررسی مسئول سایت در سایت نمایش داده می شود . سپس خریدار وارد سایت فروشگاه اینترنتی می شود و محصولات مورد نظر را در سبد خرید خود قرار می دهد و پس از وارد نمودن اطلاعات شخصی و آدرس ، خرید اینترنتی خود را نهایی می كند. سپس اطلاعات سفارش در کنترل پانل مخصوص فروشگاه اینترنتی به اطلاع فروشنده می رسد. فروشنده، در صورتی که سفارش قابل حمل و نقل توسط خود انجمن باشد ، سفارش رسیده را آماده به ارسال كرده و پس از آن مامور پست به فروشگاه مراجعه و سفارش اینترنتی را دریافت و در کوتاه ترین زمان ممکن آنرا به دست خریدار در هر کجای ایران که باشد می رساند و در هنگام تحویل کالا مبلغ آن را از خریدار دریافت می نماید. در غیر اینصورت اطلاعات فروشنده در اختیار خریدار قرار می گیرد كلیه مراحل عملیاتی سیستم از طریق اینترنت به اطلاع خریدار، فروشنده،می رسد .

کلیه تجهیزات و محصولات فروشندگان در نشریه تخصصی انجمن صنفی صنایع ایران نیز به چاپ می رسد

هیچ محصولی یافت نشد.